Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Відразу три екс-гравці “Ворскли” потрапили до ТОП-10 нігерівців УПЛ

Лакі Ідахор, Емануель Окодува та Харисон Омоко залишили слід у історії полтавського клубу.

Sport.ua нещодавно опублікував свій рейтинг кращих нігерійських гравців, які виступали у чемпіонатах України. До цього переліку потрапили три гравці, які свого часу грали у Полтаві.

№9. Харісон Омоко

Клуби: «Динамо», «Ворскла», «Арсенал», «Волинь», «Таврія», «Зоря», «Арсенал-Київщина»
Роки кар’єри: 2000-2018
20-річним юнаком прибув Омоко в київське «Динамо». Він довго набирався досвіду у другій і третій групі «біло-синіх», але пробитися в першу йому так і не вдалося. Не вийшло заграти в ще одній столичній команді – «Арсеналі». А ось в «Ворсклі» Харісон не тільки став гравцем основного складу, але і часто забивав. Після Полтави цей пілігрим з перемінним успіхом їздив по футбольній Україні: залишив свій слід в «Волині», «Зорі» і «Таврії». Високий, потужний захисник, добре грає головою, вміє вибирати позицію. Напевно досяг би великих успіхів, якби зміг надовше затриматися в якомусь клубі. Але так у нього виходило, що більше двох років на одному місці не сидів.

№6. Еммануель Окодува

Клуби: «Ворскла», «Арсенал» К., «Шахтар», «Металург» Д
Роки кар’єри: 2001-2008

Форвард таранного типу кращі роки в українській кар’єрі провів в «Ворсклі» та «Арсеналі». У цих колективах він був не тільки безсумнівним гравцем стартового складу, а й головною діючою фігурою в нападі. Відрізнявся хорошою швидкістю, непоганим ударом і відмінною грою на «другому поверсі». Але, все ж, головна його ігрова якість – опинятися в потрібний час в потрібному місці. Цей форвард найбільше запам’ятався, як майстер завершального удару. У 2006 році зі скандалом перейшов в «Шахтар», адже до цього фактично домовився про перехід в «Динамо». Але заграти в складі «гірників» не зумів. Та й йому, за великим рахунку, і шансів не давали. У 2008 році він таки перейшов в київське «Динамо», підписавши чотирирічну угоду, але за першу команду не зіграв жодного матчу.

№3. Лакі Ідахор

Клуби: «Динамо», «Ворскла», «Карпати», «Таврія», «Зоря»

Роки кар’єри: 2000-2014

Разом зі своїм співвітчизником і другом Омоко прибув в київське «Динамо» в 2000 році. На відміну від Харісона, який так і не зіграв за першу команду «Динамо» жодної гри, Лаки вдалося пробитися в основу «Динамо». Правда, він був лише гравцем ротації. Проте, в складі «Динамо» Ідахор став дворазовим чемпіоном України і володарем Кубка країни. Не зумівши закріпитися в Києві, Лаки відбув за перевіреним орендному маршруту в Полтаву. Але в «Ворсклі» затримався лише на сезон, після чого поїхав до Азербайджану. Через два роки повернувся в Україну. У «Карпатах» у нього не склалося, а ось в «Таврії» він знайшов своє друге щастя, ставши з сімферопольською командою переможцем Кубка України. Після «Таврії» два сезони провів у «Зорі».

Нагадаємо, “Ворскла” поразкою розпочала підготовку до поновлення чемпіонату.

поширити новину: