Ви тут:
Спорт Суспільство 

Відновлення матчів чемпіонату України з футболу: УАФ затвердила спеціальні правила

Старт тренувань очікується 12 травня.

Як повідомляє Sport Arena, перше і найважливіше: до початку тренувань клуби мають провести тестування на коронавірус шляхом ПЛР-діагностики. Тести повинні здати всі, хто бере участь в тренувальному процесі: гравці, тренери, клубний персонал.

У разі позитивного тесту на COVID-19 клубам буде наказано повідомити про це в Спортивно-медичний комітет УАФ.

Відзначимо ще кілька ключових моментів протоколу, які можуть опинитися у фінальній його версії.

Кожен футбольний клуб зобов’язується призначити відповідальну особу за дотримання протиепідеміологічних заходів. Цей співробітник клубу має провести роз’яснювальну роботу в клубі з інформування проможливості симптомах хвороби і дотримання гігієнічних заходів.

Протокол просить клуби не перебувати довго в приміщеннях, а в разі знаходження в приміщенні його площа повинна бути з розрахунком 10 кв. м. на одну людину.

У разі приміщень загального користування (роздягальні, душові) слід дотримуватися відстань не менше 2 метрів між гравцями.

При можливості двері між приміщеннями слід тримати відкритими, щоб мінімізувати контакт з дверними ручками.

Перед початком кожного тренування протокол просить клуби проводити медичне обстеження і стежити за об’єктивними показниками гравців і персоналу: в першу чергу, температури тіла кожного футболіста і члена персоналу, задіяного в тренувальному процесі.

Що стосується дезінфекції, то їй відведена окрема роль. Дезінфікуючий засіб має бути перед кожним приміщенням або в ньому.

Обробку інвентарю для тренувань (м’ячі, стійки і т.д.) слід проводити до тренувань і після тренувального дня.

Тренажерами можна користуватися в кухонних рукавичках та в медичних масках.

Система Orphus