Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

В Україні стартував VII Чілдрен Кінофест

В Україні стартував 7-й фестиваль кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест, який щороку безкоштовно знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

У 2020 році він вперше відбувається онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті.

За традицією, до конкурсної програми увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Переможця фестивалю визначить його аудиторія – після перегляду фільмів глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

Урочиста церемонія також відбудеться онлайн – вперше в історії Чілдрен Кінофесту її мають змогу побачити всі глядачі фестивалю. 29 травня об 19:00 на сторінці Чілдрен Кінофест у Facebook глядачів чекатимуть:

• співачка, композиторка і бандуристка Марина Krutь, учасниця шоу “X-Фактор” та національного відбору на “Євробачення 2020”, із піснею “Радій”

• посол фестивалю 2020 року – музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк 

• журі конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу “Перші ластівки” актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки “Викрадена принцеса”

• програмний директор фестивалю Ілля Дядик

• символ і талісман Чілдрен Кінофесту – Совеня Чарлі

Фільм відкриття Чілдрен Кінофесту – австралійська сімейна стрічка “Мій друг містер Персіваль”. Одну з головних ролей у ній виконав лауреат премій “Оскар” та “Золотий глобус”, зірка серій фільмів “Пірати Карибського моря” Джеффрі Раш. Фільм, заснований на світовому бестселері “Штормик та містер Персіваль”, розповідає історію дивовижної дружби хлопчика та пелікана-сироти.

поширити новину: