Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на низку потягів

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на три поїзди: №782/781 сполученням Київ — Черкаси, №786/785 Київ — Шостка; №790/789 Київ — Кропивницький.

З урахуванням вказаних поїздів уже відкрито продаж квитків на 29 поїздів. Квитки наразі можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах, повідомляє пресслужба Укразалізниці.

Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Температурний скринінг буде здійснюватися при перевірці квитків у поїздах Інтерсіті та при посадці до вагона в нічних поїздах.

Крім того, буде проводитися санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Як повідомлялось раніше, Укрзалізниця врахувала всі рекомендації МОЗ та повністю готова до відновлення курсування пасажирських поїздів. Також повідомлялося, що з 1 червня 2020 року Укрзалізниця планує запустити 42 поїзди, з яких 10 — Інтерсіті+ та 32 — далекого сполучення. На всі поїзди вже найближчими днями буде відкрито продаж квитків.

 

 

 

ФОТО: Слово і Діло

поширити новину: