Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

Укравтодор презентуватиме Національну програму відновлення мостів

29 травня о 12-й годині Укравтодор презентуватиме Національну програму відновлення мостів.

Концепція програми опублікована на офіційному сайті Укравтодору для громадського обговорення: https://bit.ly/bridges_in_Ukraine

Про це повіомляє Укравтодор.

“Ми розрахували програму на 5 років із фокусом на 1 385 штучних спорудах на дорогах державного та місцевого значення. Попередній перелік об’єктів формувався на основі запитів регіонів та оцінці стану споруд. В сумі на ремонти, облік та утримання цих мостів потрібно 28,7 млрд грн”, – коментує Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Нагадаємо, про програму з будівництва мостів повідомив на пресконференції 20 травня Президент України Володимир Зеленський.

Довідково:

Всього в Україні 16 155 штучних споруд – сюди входять мости, шляхопроводи над дорогою та залізницею. 10 310 споруд знаходяться на дорогах місцевого значення, 5 845 – на дорогах державного значення. В цей облік не входять саморобні чи комунальні об’єкти.

З усіх об’єктів лише 35% досліджені. З них на дорогах державного значення досліджено 71%, а на дорогах місцевого значення – всього 15% мостів та шляхопроводів вивчені.

З досліджених мостів – 2% у справному стані, 10,6% – у обмежено справному, 58% – працездатні, 27% – обмежено працездатні і 2,7% – непрацездатні.

 

 

 

 

ФОТО: minfin.com.ua

Перейти до вмісту