Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

“Україна без сиріт” презентує фільм про важку долю дітей “А що таке любов?”

1 червня, у День захисту дітей, українці зможуть на власні очі побачити та переконатися, що інтернати, які здавна вважалися єдиним місцем для порятунку і захисту вразливих дітей, насправді калічать дитячу психіку та руйнують їхні долі, часто навіть забираючи життя своїх вихованців.

Фільм “А що таке любов?”  важкий, тому його відмовилися показати усі центральні телеканали. У ньому немає жодної вигадки чи постановки. Все це реальні життєві історії, які спонукають глядача зупинитись і спробувати пошукати відповідь на питання – а що таке любов?!!, пишуть у Полтавській ОДА.

“Українська інтернатна система роками консервує дітей в закладах, відбираючи в них право на сім’ю. Хтось каже, що інтернат – це порятунок для тих, хто залишився без батьків. Нагадаю, що 95% дітей в інтернатах мають батьків. Але системі простіше замість підтримки сімей, яка опинилися в складних життєвих обставинах, фінансувати стіни і персонал закладів. Ми всі розуміємо, що така любов – “колективна”, обмежена в часі і завершується виконанням своїх професійних обов’язків. І працівники повертаються до своїх сімей, а діти залишаються сам на сам. Не може колективна опіка замінити дитині сім’ю”, – зазначає Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.

Фільм був відзнятий зусиллями Центру документального кіно Леоніда Канфера за сприяння Альянсу “Україна без сиріт” та БФ “Мій Дім”.

Прем’єра фільму «А що таке любов?» відбудеться в День захисту дітей, 1 червня о 17 годині, на ютуб каналі KANFER (https://cutt.ly/syTANKD).

Альянс “України без сиріт”

поширити новину: