Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учасники бойових дій з Кременчука здобувають вищу освіту за кошти міського бюджету

Двоє кременчужан, учасники бойових дій отримують вищу освіту у вишах за рахунок коштів міського бюджету. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Здобувають вищу освіту кременчужани в філії «Кременчуцький інститут вищого навчального закладу «Університет імені Альфреда Нобеля» та Кременчуцькому національному університет імені Михайла Остроградського.

Як повідомили у міській раді, у Кременчуці діє Положення про порядок відшкодування вартості навчання учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасників-добровольців антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності у вищих навчальних закладах  м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету.

Право на отримання такого відшкодування мають учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасники-добровольці антитерористичної операції, постраждалі учасники Революції Гідності з повною загальною середньою освітою, а також на основі освітнього рівня «кваліфікований робітник», на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» або ті особи, які вже отримують вищу освіту у навчальних закладах м. Кременчука або інших вищих навчальних закладах України та бажають продовжити навчання в м. Кременчуці, які зареєстровані та постійно проживають у м. Кременчуці. Навчання вищезазначеної категорії громадян  здійснюється за їх бажанням та відповідно до законодавства. Право на отримання відшкодування вартості навчання у вищих навчальних закладах м. Кременчука за рахунок коштів міського бюджету учасникам бойових дій  надаватиметься один раз та в одному вищому закладі м. Кременчука за умови отримання вищої освіти вперше та які зареєстровані в місті Кременчуці.

У разі отримання учасниками бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасниками-добровольцями антитерористичної операції, постраждалими учасниками Революції Гідності фінансової допомоги на отримання вищої освіти з благодійних організацій, за рахунок коштів міського бюджету відшкодовується різниця вартості навчання у вищих навчальних закладах м. Кременчука.

поширити новину: