Ви тут:
Культура Суспільство 

«UA: Культура» у Facebook покаже виставу «Номери» за п’єсою Олега Сенцова

Після вистави виконавчий продюсер «UA: Культури» Лук’ян Галкін поговорить із продюсеркою театральної постановки, а також кінострічки «Номери» за п’єсою Олега Сенцова Анною Паленчук, повідомляє пресслужба Суспільного. 

Організатори вистави кажуть, що «Номери» — це розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи, здобути утопічну свободу, але біжить по колу.

«В утопічному світі номерів усе підпорядковується суворій системі та верховному богові — Нулю. Десять героїв уже звикли весь час бігти по колу. У них немає права обирати, як жити й кого кохати. Вони існують за законом інерції, доки один із них не починає протестувати проти звичного стану речей», — зазначили вони. 

Режисерка перенесла персонажів Олега Сенцова до занедбаного цирку, який живе за певним розпорядком: коли їсти та коли пити, «коли спати й кого любити». Герої п’єси та спектаклю не мають імен, лише номери від одного до десяти. «Нуль» — головний суддя, який верховодить. Одну з головних ролей у виставі — Шостого Номера — виконує відома українська акторка Римма Зюбіна.