Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великобудищанській сільській ОТГ в Гадяцькому районі відкрили другий підрозділ місцевої пожежної охорони

29 травня у селі Книшівка Гадяцького району відбулося офіційне відкриття Структурного підрозділу “Місцева пожежна команда села Книшівка” Великобудищанського загону місцевої пожежної охорони.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

У процесі децентралізації та об’єднання територіальних громад на території Гадяцького району наприкінці минулого року утворилася Великобудищанська сільська об’єднана територіальна громада, до складу якої увійшли 5 сільських рад (15 населених пунктів), де проживає близько 4 тисяч людей, а площа громади сягає понад 200 кв. кілометрів.

У Мартинівській сільській раді, яка увійшла до складу ОТГ вже три роки діє підрозділ місцевої пожежної охорони. Після об’єднання громад у поточному році його реорганізовано у Великобудищанській загін місцевої пожежної охорони, в складі якого вже діють 2 структурні підрозділи – “МПК с. Мартинівка” та “МПК с. Книшівка”. Наразі також проводяться заходи з підготовки будівлі до відкриття “МПК с.Великі Будища”.

Новостворений підрозділ у селі Книшівка забезпечений приміщенням для чергування з необхідними умовами та двома пожежними автомобілями, що укомплектовані необхідним пожежно-технічним обладнанням і засобами для першочергового реагування на надзвичайні події та ситуації.

На цілодобовому чергуванні перебуває 2 працівники МПК, весь персонал пройшов відповідне навчання,

“Відкриття місцевої пожежної охорони стало можливим завдяки тісній взаємодії керівництва громади з Головним управління ДСНС України у Полтавській області та органами районної влади”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області

поширити новину: