Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи 

У січні-квітні до державного бюджету надійшло 5,3 млн грн акцизного податку

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області впродовж чотирьох місяців 2020 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

За результатами роботи з початку року до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходження: акцизного податку в цілому до державного бюджету – 5,3 млн грн; акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів в сумі 77 млн грн; плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – в сумі 10,4 млн грн, плати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання – 1,1 млн гривень.

Для виробництва підакцизної продукції підприємствам – виробникам у відповідності з чинним законодавством видано 165,6 млн штук марок акцизного податку.

За результатами моніторингу декларацій акцизного податку, повноти і своєчасності сплати задекларованих зобов’язань, дотримання порядку реєстрації платників акцизного податку з пального, ведення обліку акцизних накладних в системі електронного адміністрування реалізації пального складено 32 акти камеральних перевірок на суму штрафних (фінансових) санкцій з акцизного податку – 0,02 млн. гривень.

Система Orphus Поделиться на fb