Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Сем’янівці під Полтавою потрібно відремонтувати будинок культури, амбулаторію та створити аптечний пункт, – Шамота

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота відвідав Сем’янівку, що під Полтавою, для визначення потреб громади.

Адже, згідно з Перспективним планом Полтавської області, затвердженим Кабміном, до Полтави приєднаються десять громад, в тому числі й Сем’янівська. Таким чином, утворить Полтавська ОТГ.

У Семянівській громаді потрібно ремонтувати будинок культури, амбулаторію, залучити лікаря-стоматолога та створити аптечний пункт. Про це повідомив Олександр Шамота у своєму Telegram-каналі.

“По-перше, Сем’янівка зовсім поруч із містом, має зручне сполучення і досить добре розвинуту інфраструктуру. На ентузіазмі місцевого керівництва і активістів установлене освітлення вулиць, є камери спостереження, власне комунальне підприємство, яке слідкує за благоустроєм, збором, сортуванням та вивезенням сміття. Але є й проблеми, які потрібно буде розв’язувати. Наприклад, школа і дитсадок – місця обмаль. Потрібно буде вирішувати проблему, адже зі збільшенням наповнюваності школи місць у невеликих кабінетах буде обмаль. Місцевий будинок культури також потребує вкладень, ремонту, облаштування всім необхідним, адже сюди на свята приходять не лише місцеві жителі, а й мешканці навколишніх сіл. Потрібно приводити до ладу амбулаторію. Тут необхідно робити і переробляти ремонти. Також треба шукати шляхи залучення лікаря-стоматолога”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: