Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах обговорили питання підтримки бізнесу

Питання підтримки бізнесу в період запровадженого карантину зараз надзвичайно актуальні. Адже у сфері малого та середнього бізнесу задіяно чимало лубенців. Шляхи реалізації заходів з підтримки бізнесу в період дії карантину обговорили у міській раді.

Як повідомили у Лубенській міській раді, участь в обговоренні взяли міський голова Олександр Грицаєнко, голова Ради підприємців міста Ігор Онікієнко, голова Спілки підприємців лубенських ринків Надія Рева, начальник Лубенського управління Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Коломієць, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Світлана Ковтун, представники управлінь та відділів виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Зокрема, йшлося про надання органами державної та місцевої влади підтримки суб’єктам господарювання у зв’язку з впровадженням обмежувальних заходів під час дії карантину. Про надання службою зайнятості допомоги по частковому безробіттю суб’єктам господарювання на період здійснення заходів, передбачених карантином.

Обговорили й питання отримання допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування. 

Фото міськради