Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвицькому районі розпочали ремонт дороги, яка перемогла у голосуванні

На Полтавщині розпочали ремонт дороги Лохвиця-Яхники-Жабки, за яку найбільше віддали голосів у голосуванні Агентства місцевих доріг у Полтавській області.

Нагадаємо, з 8 по 15 квітня Агентство місцевих доріг у Полтавській області оголосило голосування за дорогу, яку ремонтуватимуть на заощаджені взимку кошти.

На сторінці Агентства місцевих доріг у Полтавській області в Instagram повідомили, що ремонт дороги розпочали.

“Вже встановлено 18 дорожніх знаків по всій протяжності. Нагадаємо, перемогу у голосуванні за додатковий ремонт дороги на заощаджені на зимовому утриманні кошти здобула саме ця дорога в Лохвицькому районі на Полтавщині”, – йдеться у повідомленні.

Переглянути цей допис в Instagram

✅Ремонт розпочато! ⠀ Дорогу Лохвиця – Яхники – Жабки почали ремонтувати із Жабок. Підрядник розпочав фрезерування вибраних ділянок, які погоджені із місцевою владою. Потім буде відремонтовано визначені ділянки в Яхниках. ⠀ ⚠️Вже встановлено 18 дорожніх знаків по всій протяжності. ⠀ 🔸Нагадаємо, перемогу у голосуванні за додатковий ремонт дороги на заощаджені на зимовому утриманні кошти здобула саме ця дорога в Лохвицькому районі на Полтавщині.

Допис, поширений Агентство місцевих доріг (@agentstvo_dorig_poltava)