Ви тут:
Суспільство Україна 

У «Київстарі» стався технічний збій: у користувачів зник домашній інтернет

Користувачі компанії «Київстар» скаржаться на те, що в них від ранку 21 травня не працює домашній інтернет. У компанії пояснили це «тимчасовими складнощами». Про це користувачі написали у коментарі під постом «Київстар» з нагоди Дня вишиванки.

Інформує Hromadske.ua.

«Комунікації від бога. У вас годину не працює домашній інтернет (таке враження, що по всій Україні), а ви про вишиванки пишете. Можна ж хоч якусь інформацію дати», — прокоментував Ігор Лабанда.

Як зазначають дописувачі у Facebook, окрім проблем з інтернетом, не працює також телефон підтримки та особистий кабінет.

А ось на сайті компанії зазначено:

«Сайт «Київстар» зараз на технічному обслуговуванні. Незабаром ми повернемося. Дякуємо вам за терпіння».

Користувачі обурені: частина з них працює з дому і скаржиться на «зрив роботи», а хтось пише, що через 15 хвилин має презентувати проєкт, і йому вкрай потрібне під’єднання до мережі.

Компанія «Київстар» опублікувала пост у Facebook.

«Друзі, сьогодні виникли тимчасові труднощі у роботі Домашнього інтернету через аварію Наші технічні спеціалісти роблять усе можливе, щоб відновити роботу сервісів якомога швидше. Ми розуміємо, як потрібен вам зараз інтернет. Приносимо вибачення за незручності та надамо компенсацію усім, хто зазнав складнощів, які пов’язані з тимчасовим збоєм деяких сервісів. Розуміємо, що додзвонитися до оператора зараз важко, тож, повідомлятимемо вам новини та відповідатимемо на питання тут».

 

Фото: Itsider.com.ua