Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ЗНО проходитимуть 3200 учасників

Цього року проведення ЗНО, якщо в Україні не погіршиться ситуація з розповсюдження коронавірусом, планується провести з 25 червня до 17 липня. У випадку, якщо ж не вдасться провести незалежне оцінювання в зазначені терміни, тоді тестування перенесуть на кінець серпня – початок вересня.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

За інформацією департаменту освіти, ЗНО-2020 у Кременчуці будуть проходити учні Кременчука, Кременчуцького району, Горішніх Плавнів, Глобинського та Козельщинського районів. Всього зареєстровано більше 3200 учасників. ЗНО у Кременчуці буде проходити з 6 предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, біологія, географія.

Тестування проходитимуть на базі шкіл №1, 4, 5, 6, 8, 12, 17, 20, 26, 28, 30, 31, ВПУ №7, педагогічного коледжу, льотного коледжу, КрНУ ім. Остроградського.

Цьогорічне тестування проводитимуться з посиленими заходами безпеки через коронавірус. Так, в аудиторіях під час складання ЗНО перебуватимуть не більш ніж 15 абітурієнтів, а дистанція між партами становитиме 1,5 метра. При цьому всі учасники ЗНО та інструктори будуть у масках та з дезінфекторами. Крім того, проводитиметься температурний скринінг, а також дезінфекція та провітрювання приміщень.