Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці виділили кошти на безоплатне харчування медиків, які лікують хворих на COVID-19

Виконавчий комітет виділив кошти на безоплатне харчування медичних працівників, які лікують хворих на COVID-19.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

З 1 червня І міська лікарня та лікарня відновного лікування починають працювати у звичайному режимі, а інфекційні відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» та міської дитячої лікарні і надалі працюють із особами у яких підозрюють або підтверджено діагноз   COVID-19, тому і надалі потребують підтримки  у вигляді забезпечення гарячим харчуванням. 

Тож сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради були  прийняті рішення про виділення із резервного фонду міського бюджету коштів для забезпечення гарячим харчуванням   працівників інфекційних відділень міських лікарень та  станції швидкої допомоги.

Нагадаємо, ще на початку квітня у Кременчуці прийняли рішення про забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету  медичних працівників, які задіяні у ліквідації наслідків поширення корона вірусної інфекції COVID-19.  Це –  інфекційні відділення лікарні інтенсивного лікування “Кременчуцька” та міської дитячої лікарні, провізного центру, який працював на базі І міської лікарні, обсерватора на базі  лікарні відновного лікування. Кошти  з бюджету міста виділяли і для забезпечення гарячого харчування працівників станції швидкої допомоги.

Система Orphus Поделиться на fb