Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці сьогодні на маршрути запустять додатковий транспорт

У зв’язку із пом’якшенням карантинних заходів, збільшилася кількість громадян, які почали користуватися громадським транспортом. Обмеження у кількості пасажирів по числу сидячих місць у салонах маршруток і тролейбусів призводить до того, що у Кременчуці на зупинках «Вул. Лесі Українка», «Вадима Пугачова», «Гвардійська», що знаходяться у середині маршрутів, накопичується багато людей, які не можуть зайти у транспорт, бо він або проїжджає мимо, або бере тільки по кілька громадян.

Тож, як повідомили у Кременчуцькій міськраді, на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник управління транспорту Руслан Івашина повідомив, що за домовленістю із перевізниками від завтра від зупинок «Вул. Лесі Українка», «Вадима Пугачова» пустять додаткові одиниці транспортних засобів, щоб вивезти людей, які не можуть сісти в транспорт, що рухається від початку маршруту.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький дав доручення керівнику управління транспорту відпрацювати питання можливості перевезення цих людей ще й тролейбусами. Він запропонував зробити поворот тролейбусу на автономному ходу з вулиці Вадима Пугачова на проспект Свободи, там приєднатися до електромереж та забезпечити можливість перевезення пасажирів з зупинок «Вул. Вадима Пугачова», «Гвардійська», «Вадима Бойка».

Сьогодні у Кременчуці на маршрутах громадського транспорту працюють 132 одиниці автотранспорту приватних перевізників, 41 тролейбус та 9 автобусів КП «Кременчуцьке тролейбусне управління». Руслан Івашина зазначає, що завершили навчання ще 7 водіїв тролейбусів, завдяки чому вже найближчим часом кількість одиниць електротранспорту на маршрутах міста може бути збільшено.

поширити новину: