Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочинаються ІФА дослідження на антитіла до COVID-19

Про це на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова. Вона наголосила, що дослідження імуноферментним методом проходитимуть в лабораторних центрах на базі пологового будинку лікарні «Придніпровська». Наразі забір таких аналізів у кременчужан, які потребують планового лікування на третинному медичному рівні.

У подальшому дослідження ІФА методом на антитіла до коронавірусу відповідно до урядової постанови будуть охоплюватися пацієнти з підозрами на коронавірусну інфекцію, з пневмоніями, а також медичний персонал, службовці Національної поліції України та Національної гвардії України, які задіяні у боротьбі з COVID – 2019, а також хворі, які потребуватимуть отримання медичних послуг третинного рівня, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Нагадаємо, впродовж доби 2 лабораторії Кременчука можуть проводити близько 400 ІФА тестів. Цих потужностей достатньо, щоб охопити імуноферментними дослідженнями всі верстви населення, які визначені урядовими розпорядчими документами. Щодо вартості ІФА тестування, то категорії населення, визначені в державних розпорядчих документах, проходитимуть їх на безоплатній основі.

Питання фінансової складової проведення імуноферментного дослідження на антитіла до COVID – 2019 по решті категорії громадян розглядатиметься на черговому засідання міської протиепідемічної комісії, що діє при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Рішення комісії після прийняття буде оприлюднене в засобах масової інформації міста.

поширити новину: