Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці не всі дитсадки можуть відкритися 1 червня, – міськрада

З 1 червня у Кременчуці відновлюють  роботу після карантину дитячі дошкільні заклади. Готовність їх  до роботи з урахуванням карантинних обмежень перевіряє спеціальна комісія, створена рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Про це повідомили у міській раді.

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова розповіла, що протягом  трьох днів,  вона обстежує дитячі садочки на предмет їх готовності до прийому дітей,  забезпечення дотримання вимог МОЗ України. Проведено також навчання працівників, які працюватимуть з дітьми. Після  перевірки комісією складається  відповідний акт, що дає дозвіл на початок роботи навчального закладу.

За інформацією начальника міського департаменту освіти Геннадій Москалик, вже перевірили дитячі садочки центральної частини міста. Значних зауважень до їх підготовки не було.  Були питання щодо  дитячого дошкільного закладу №14, сьогодні вони мають бути вирішені. У дитячому садочку  № 26 тривають ремонтні роботи, тож він розпочне працювати після їх завершення. 

Заступник міського голови Ольга Усанова  зазначає, що у педіатричних амбулаторіях міста цього тижня тривають дні здорової дитини, щоб батьки мали змогу отримати медичні довідки.  Черг у поліклініках немає, лікарі приймають дітей за попереднім записом.  Вчора за довідками звернулися лише 387 осіб. Сьогодні і завтра лікувальні заклади  теж працюватимуть.

Фото міськради

 

поширити новину: