Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Котельві ремонтують покрівлі п’ятиповерхівок

У Котельві відремонтували дах п’ятиповерхового житлового будинку № 204 по вулиці Полтавський шлях.

Про це повідомили у Котелевській селищній раді.

Тут оновили плоский дах на будинку, який вже роками протікав та змінили покриття над вхідними козирками під’їздів. За останні два роки це вже третій багатоповерховий будинок, де відремонтували покрівлю.

“З відповідними зверненнями до селищної ради неодноразово зверталися мешканці багатоповерхівки – і їх прохання були враховані при прийнятті бюджету, виділивши для цих потреб кошти. З місцевого бюджету виділено 251983 тисяч гривень та завдяки співфінансуванню мешканцями багатоповерхівки 78820 тисяч гривень”, – йдеться  у повідомленні.

Програма капітального ремонту житлового фонду смт Котельва на період до 2022 року передбачає співфінансування селищною радою капітальних ремонтів та реконструкцій покрівель житлового фонду селища. Відповідно 80 відсотків від загальної суми ціни на виконання капремонту покрівлі будинку буде співфінансувати селищна рада, а 20 відсотків –  кошти співвласників багатоквартирних будинків.

“Завдяки тісній співпраці селищної ради, комбінату комунальних підприємств та мешканців будинку, були залучені кошти на проведення відповідних робіт ПП «Антарес-Профі», які були вчасно проведені до початку погіршення погодних умов”, – розповідають у селищній раді.

Фото селищна рада

поширити новину: