Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Гребінці медикам передали засоби індивідуального захисту

Працівники Гребінківської міської ради зібрали 29 тисяч 48 гривень для підтримки медичних закладів району. На ці кошти закупили 50 захисних багаторазових комбінезонів з капюшоном і водостійким покриттям вітчизняного виробництва. 

Про це повідомили у Гребінківській міській раді.

Також придбали 300 захисних масок та 2 пульсоксиметри. Цими портативними приладами можна оперативно виміряти рівень насичення крові киснем. 

Міський голова Віталій Колісніченко від імені своїх колег передав дане медичне обладнання КНП “Гребінківський центр ПМСД”, КНП “Гребінківська районна центральна лікарня” та Гребінківській підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Для запобігання поширенню на території Гребінківської ОТГ коронавірусної інфекції Covid-19 з бюджету громади виділено майже 450 тисяч гривень. Зокрема 346,25 тисяч гривень  направлено на придбання медичного обладнання, медикаментів, засобів індивідуального захисту та дезінфекції, які передали медичним закладам, Гребінківському ККП та закладам освіти і культури. 101,5 тисяч гривень виділили для заохочувальних виплат працівникам, які проводили профілактичні заходи для запобігання поширенню COVID-19.

Фото міськради

поширити новину: