Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У чотирьох районах Полтавщини пенсіонерам допомагають продуктовими наборами

Літні люди потребують постійного соціального захисту та підтримки. Тому агропромхолдинг «Астарта-Київ» забезпечив продуктовими наборами пенсіонерів.

Під час карантину найбільш вразлива група населення — люди похилого віку. Тож агропромхолдинг «Астарта-Київ» ініціював допомогу самотнім пенсіонерам. Їх забезпечують продуктовими наборами. У такий спосіб компанія намагається підтримати стареньких і заохочує їх менше виходити на вулицю, аби уникнути зараження коронавірусом, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

— Завжди підтримуємо громади, на території яких працюємо. Цього разу розвозимо кількасот продуктових кошиків мешканцям Гадяцького, Диканського, Зіньківського та Шишацького районів, — говорить заступниця генерального директора з соціальних питань «Агрофірми «ім. Довженка» Наталія Хорольська під час візитів до мешканців.

Першими продукти отримали мешканці Диканського району. Далі на черзі — мешканці Зіньківського, Гадяцького та Шишацького районів. Таку ж допомогу надають і підприємства «Астарти-Київ» в інших районах області та ще в семи областях України. Всього понад три тисячі наборів отримали люди похилого віку.

— Стареньким передали крупи, борошно, олію та цукор. Цих продуктів харчування вистачить не на один тиждень. Зараз біля магазинів збираються черги, які літнім людям вистояти значно важче. Тому допомога від компанії необхідна, — вважає Галина Троян.

Для самотніх пенсіонерів вкрай важливі не тільки отримані продуктові набори, а й турбота та піклування під час карантину. Люди вдячні компанії за надану допомогу. Серед них — мешканка села Нелюбівка Диканського району Катерина Коркійко:

— За багато років співпраці переконалася, що це — відповідальне підприємство. Завжди вчасно сплачує кошти за пай. Приємно, що компанія приділяє увагу під час карантину. Вдячна за продукти та гарну справу, яку роблять. 

Агрофірма «ім. Довженка» працює у чотирьох районах Полтавщини. Під час пандемії коронавірусу компанія забезпечує Гадяцьку, Диканську, Шишацьку та Зіньківську районні лікарні засобами індивідуального захисту та сучасним обладнанням. Допомогу вже отримали медики. 

— Лікарі мають бути захищеними та мати все необхідне обладнання, а люди — отримати якісну медичну допомогу. Переконана, що спільними зусиллями зможемо якнайшвидше подолати COVID-19 в Україні й зберегти життя людей, — зазначає Наталія Хорольська.