Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч у Кременчуці можуть реалізувати проект “Безпечне місто”

Кременчук має отримати  12 мільйонів 753 тисяч 369 гривень на реалізацію громадської ініціативи “Безпечне місто”, яка минулого року перемогла  у  пілотному проєкті державного рівня “Всеукраїнський громадський бюджет”.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, кошти на будуть спрямовані з  державного фонду регіонального розвитку. Розпорядження про це було затверджено Кабінетом Міністрів України.  

“Минулого року Кременчук разом із іншими населеними пунктами Полтавської області брав участь у державному конкурсі інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, де представив свою громадську ініціативу “Безпечне місто”. Її головною метою є створення комфортних і безпечних умов для проживання городян. Проєктом передбачено встановлення камер відеоспостережень у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, де можна буде стежити за подіями в місті у режимі онлайн”, – йдеться у повідомленні.

Впровадження цього проєкту допоможе попереджати та оперативно реагувати на правопорушення спеціалістам відповідних служб, а тим самим – забезпечити безпеку громадянам. 

Фото міськради