Стартовий тур Бундесліги після завершення карантину фінішував розгромом “Вердера”

Леверкузенський “Байєр” розгромив в гостях “Вердер” у останньому матчі 26-го туру Бундесліги (4:1).

Як повідомляє Sport Arena, команди обмінялися серією голів в середині першого тайму. Протягом п’яти хвилин дубль записав на свій рахунок Кай Гаверц. У проміжку між голами форварда леверкузенців у господарів відзначився Гебре Селассіє.

У другому таймі гості довели рахунок до розгромного. По голу забили Вайзер і Демірбей.
“Байєр” після перемоги набирає 50 очок, леверкузенці знаходяться на п’ятому місці, відстаючи на 1 очко від зони Ліги чемпіонів.

“Вердер” залишається в зоні вильоту. “Музики” набрали 18 очок, від 16 місця, яке дає можливість грати матчі плей-оф за право залишитися в Бундеслізі, вони відстають на 5 очок.

Нагадаємо, чемпіонат Німеччини став одним з перший чемпіонатів Німеччини, у якому після карантину відновилися матчі національного чемпіонату без глядачів.