Ви тут:
Відео Суспільство 

Руслана пропонує провести в Нідерландах еко-Євробачення

Українська артистка Руслана сьогодні, 15 травня, святкує 16-річницю з моменту перемоги на конкурсі Євробачення у Стамбулі, Туреччина.

Після першої перемоги для України на музичному конкурсі зірка звернула увагу на альтернативні джерела енергії, які пропонує використати наступного року в Роттердамі, Нідерланди.

Напередодні фінального онлайн-шоу Євробачення-2020, що відбудеться 16 травня, Руслана сьогодні звернеться до глядачів конкурсу. Як переможниця 2004 року і як Посол Відновлюваної Енергії 2020 вона хоче закликати організаторів конкурсу звернути увагу на 100% відновлювальну енергію (Renewable Energy) на конкурсі, пише 24 канал.

Окрім цього, під час презентації нового плану для проведення “зеленого” Євробачення відбудеться прем’єра та реліз міжнародної версії кліпу “Ми Вітер” (We Are Wind).

“Моє звернення майбутньому еко-Євробаченню!!! Євробаченню, яке відбуватиметься на чистій екологічній зеленій енергії. Я закликаю Євробачення переходити на 100% Renewable Energy. Екопрограми саме зараз запускає весь світ заради збереження екології планети! Музика має соціальну місію!”, – переконана Руслана.

Співачка пояснила, що вже чимало міжнародних фестивалів та масових заходів, серед яких Олімпійські ігри, які мали відбутися цьогоріч в Японії, вже перейшли на використання зеленої енергії. Тому вона прагне переконати наступне Євробачення змінити свій погляд на організацію конкурсу. 

“Україна зробила своє перше шоу на чистій енергії. Тому подібне шоу в рамках Євробачення наступного року реальне! В порту Роттердама встановлений найпотужніший вітрогенератор у світі, і я обрала його в якості своєї наступної сцени. Ви побачите фрагмент того, як ми бачимо це шоу. Після прем’єри кліпу ми зробимо годинну live-розмову – як Євробачення може зробити перехід на чисту енергію”, – поділилась артистка.

Система Orphus Поделиться на fb