Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Рішення щодо дитсадків кожен регіон ухвалить окремо

Рішення про відкриття закладів дошкільної освіти у кожній області ухвалюватиме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Про це, коментуючи рішення Кабінету Міністрів про відкриття дитсадків, сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій, пише Освіта.ua.

За її словами, рішення будуть ухвалюватись залежно від епідеміологічної ситуації в регіоні.

“Якщо епідеміологічна ситуація сприятиме, засновникам важливо забезпечити заклади відповідно до вимог головного державного санітарного лікаря. Основні вимоги є однаковими, як для державних, та і до приватних закладів. Це носіння маски вихователями і працівниками, вимірювання температури, наявність антисептиків, постійне прибирання, а також уникнення активностей та ігор з персональними контактами”, – сказала Мандзій.

Усі деталі щодо відкриття закладів дошкільної освіти для відвідування дітьми будуть опубліковані на сайті Міністерство охорони здоров’я.

Вона нагадала, що проект цього документа був оприлюднений на сайті МОЗ для громадського обговорення.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначав, що дитячі садочки в Україні відкриють з 25 травня. Відповідне рішення прийняли на засіданні Уряду 20 травня.

У розпорядженні Головного санітарного лікаря були прописані тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину для роботи дитячих садочків. Там вказано, що у закладах дошкільної освіти забороняється використання багаторазових рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом та ін.