Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Результати ПЛР досліджень від Полтавського обласного центру почали надходити швидше, – Кременчуцька міськрада

Сьогодні Кременчук отримав майже половину результатів ПЛР досліджень, від тієї кількості, на яку очікували. Окрім 5 позитивних результатів ПЛР досліджень, які підтвердили інфекцію у чотирьох хворих на COVID-19 та однієї жінки, яка померла від важкої форми пневмонії, викликаної коронавірусною інфекцію, всі отримані тести негативні. Це результати досліджень біологічних матеріалів хворих на COVID-19 та контактних осіб.

Про це сьогодні повідомила на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради заступник міського голови Ольга Усанова, передає сайт Кременчуцької міськради.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що завдяки тому, що у Полтавському обласному лабораторному центрі було запущено другий модуль ПЛР лабораторії, наразі біологічні матеріали обробляються значно швидше. Він висловив сподівання, що тепер буде можливість отримувати результати вже на наступний день після направлення зразків біологічних матеріалів на ПЛР дослідження.

«Це дасть можливість швидше виявляти хворих на COVID-19, своєчасно проводити епідрозслідування, виявляти контактних осіб, локалізувати розповсюдження інфекції, а, значить, взяти епідемію під контроль», – зазначив міський голова Віталій Малецький.

Крім того, він повідомив, що є домовленість з керівництвом області про передачу Кременчуку тестів для проведення ПЛР досліджень у нашому місті. Сьогодні керівник КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» особисто виїжджає до Полтави для вирішення цього питання та отримання тестів.

Система Orphus Поделиться на fb