Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Протягом 2019-20 років на Полтавщині засудили 7 “мінерів”, – СБУ

Протягом 2019-20 років за фактом скоєння злочину передбаченого ст. 259 Кримінального кодексу України, а саме неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності на території Полтавської області притягнуто до кримінальної відповідальності сімох осіб. 

Про це повідомляє пресслужба Управління СБУ в Полтавській області.

Кабінетом Міністрів України 18 грудня 2019 року було схвалено законопроект, яким передбачено посилення відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення терористичного характеру.

Зокрема, передбачено обов’язкове додаткове покарання у вигляді конфіскації майна. Разом з тим посилюється відповідальність за псевдозамінування об’єктів критичної інфраструктури – позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

“Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках підготовки до скоєння терористичних актів за телефонами “гарячої лінії” Управління СБУ в Полтавській області (0532) 51 18 38, 0(68) 858 03 13″, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

поширити новину: