Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Проєкт “Проміс” передав Кременчуку дезінфікуючи засоби

Кременчук отримав від партнерів проекту ПРОМІС, що фінансується Урядом Канади через Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади і виконується Федерацією канадських муніципалітетів, першу партію матеріально-технічної допомоги для недопущення поширення COVID-19.  

Попередньо представники проекту вивчили потреби місцевих громад та запропоновано Кременчуку допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та дезінфекційних розчинів. У рамках співпраці з проектом «Проміс» наше місто отримало 200 літрів засобу для дезінфекції рук та поверхонь і диспансери, які будуть розподілені між  Центром надання адміністративних послуг та іншими підрозділами органів місцевого самоврядування, які працюють з людьми, повідомляють у міській раді.

Як повідомив керуючий справами виконкому Кременчуцької міської ради  Руслан Шаповалов,  найближчим часом Кременчук очікує на другу партію матеріально-технічної допомоги, планується, що це будуть одноразові маски та  рукавички. Руслан Шаповалов подякував проєкту ПРОМІС за надану допомогу і висловив сподівання на подальшу співпрацю.