Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про надання послуг особам з інвалідністю розповіли у Полтавському центрі зайнятості

Протягом січня-квітня 2020 року послуги служби зайнятості Полтавської області отримували 2,1 тис. безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, становила 295 осіб, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 92 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням служби зайнятості у січні-квітні 2020 року проходили 108 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1,5 тис. безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 травня 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1,4 тис. осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 283 одиниці.

фото Freepik

Система Orphus Поделиться на fb