Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Поради, які допоможуть повернути форму після карантину

Щоб відновитися, потрібно кожен день виконувати хоча б найелементарніші вправи. При цьому, важливо фіксувати те, що ви робите, в щоденнику, щоб представляти, як йде робота над собою.

Таким же способом можна боротися із зайвою вагою, поставивши собі за мету і щодня фіксуючи зміни. Це дозволить визначити, чи є рух вперед, повідомляє zdorovia.com.ua.

Тренування в спортзалі різко відновлювати не слід – починати треба з половини колишньої навантаження. У наступні два місяці при позитивній динаміці можна збільшити навантаження, але не варто доводити себе до потемніння в очах і нудоти.

Лікарі побоюються, що самоізоляція і вимушене зниження фізичної активності можуть обернутися сплеском серцево-судинних захворювань. Необхідно якомога менше сидіти перед телевізором і виконувати фізичні вправи.

Відомо, що кожна десята передчасна смерть в світі пов’язана з малорухливим способом життя. Найчастіше люди, які проводять більше шести годин в день сидячи або лежачи (крім сну), вмирають від діабету, інфарктів і інсультів, причому у відносно молодому віці.

фото Freepik

Система Orphus