Ви тут:
Суспільство 

Помер народний депутат України

Валерій Давиденко знайдений мертвим у офісі.

Про це повідомив у своєму Facebook заступник голови МВС Антон Геращенко.

“Сьогодні в Києві, у власному офісі, в туалеті, був знайдено тіло народного депутата Валерія Давиденко з смертельним вогнепальним пораненням голови”, – підтвердив Геращенко.

Він додав, що на місці працює слідчо-оперативна група поліції. Наразі правоохоронці проводять комплекс невідкладних слідчих і оперативних заходів щодо з’ясування обставин загибелі народного депутата.
Валерій Миколайович Давиденко — український підприємець та політик. Народний депутат України VIII та IX скликань. Працював на посаді заступника Міністра аграрної політики та продовольства України (2013—2014).
1995 — отримав диплом про вищу освіту в Українському державному університеті харчових технологій.

У 1989—1990 — різноробочий на МТФ в КСП ім. Енгельса;

1996—1998 — директор ЗАТ «Агропрофіт»;

1998—2000 — інженер-механік ТОВ «Український будинок зв’язку»;

2000—2004 — спеціаліст зі страхування у САТ «Саламандра-Схід» та ЗАТ «Українська страхова група».

2004—2013 — генеральний директор ТОВ “СП «Агродім».

В 2007 разом із партнерами Юрієм Колобовим та Борисом Приходьком стає власником «Терра Банку».

20 травня 2013 — указом президента України Віктора Януковича призначений заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. За час роботи на цій посаді він потрапив у корупційний скандал, пов’язаний з тим, що підпорядкована міністерству Державна продовольчо-зернова корпорація України отримала від Китаю 1,5 мільярди доларів в обмін на поставку зерна в КНР, але не менше 200 мільйонів доларів від цих коштів були виведені в офшори.

12 березня 2014 розпорядженням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка звільнений з посади заступника Міністра аграрної політики та продовольства України.

З червня 2014 — радник дирекції з розвитку перспективних програм ЗАТ «Інститут інноваційного провайдингу Української академії аграрних наук».

Був фігурантом низки інших корупційних скандалів.

Був одружений, мав двох доньок.