Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавський автовокзал відновлює автобусні перевезення

З 25 травня Автовокзал “Полтава” відновлює свою роботу. Регулярні пасажирські перевезення будуть здійснюватися у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному напрямках.

Усю актуальну інформацію можна буде знайти на фейсбук-сторінці Автовокзалу.

“На додаткові питання щодо конкретного рейсу чи графіку руху, а також щодо бронювання та купівлі квитків радо дадуть відповідь фахівці нашого контакт-центру. Нагадуємо номери телефонів: (095) 228-0000, (096) 228-0000, (063) 228-0000”. 

З 24 травня роботу поновлює також сайт Автовокзалу Полтава. Безпечно забронювати та придбати квитки ви тут зможете в будь-який зручний для вас час. Придбані на сайті квитки немає необхідності обмінювати у касі автовокзалу.

Також пасажирам нагадують, що перевезення пасажирів громадським міським, приміським та міжміським автомобільним транспортом повинно здійснюватися з урахуванням рекомендацій, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19):

  • забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіротор або захисну маску, у тому числі виготовлених самостійно;
  • регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
Система Orphus