Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавські бібліотекарі влаштували онлайн-зустріч із письменицею з Чернігівщини

Полтавська бібліотека-філіал №4 на платформі ZOOM організувала творчу зустріч із письменницею з Чернігівщини Оленою Сердюк-Печорною, авторкою літературних бестселерів «Грішниця», «Кола на воді» та «Фортеця для серця».

До онлайн-зустрічі приєдналися шанувальниці таланту Олени Печорної із Чернігова, Полтави, Бердичіва, Лубен, Харкова, Михайло-Коцюбинського, Коломиї, Житомира, Ромнів. Пані Олена презентувала читачам новий роман «Химерниця», який вже є в полтавських бібліотеках: драматичну історію про помилки минулого та спокуту.

“Микола – очільник провінційного містечка, місцевий «князьок», улюбленець долі. Та що він робить тут, у хаті старої відьми Шептулихи?” 

24 (!) запитання в ефірі та щирі, відверті відповіді Олени Печорної, а приз за найцікавіше запитання вирушив до Чернігова.

Пані Олена, яка до речі, є бібліотекарем за професією, відгукнулася на Фейсбуці про організовану полтавськими бібліотекарями  першої в її творчому житті онлайн-зустрічі з читачами на платформі ZOOM:

«Перший політ відбувся. Цікаві відчуття, чимось схожі на невагомість. Принаймні, я зайвий раз боялась щось не те натиснути, а слова час від часу норовили потрапити в чорну діру… Однак яка ж я тільки щаслива! Новий цікавий досвід – це ще той спалах на сонці моєї пам’яті”.

Система Orphus