Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Поліцейський ґвалтував дівчину у Кагарлику бо вона відмовила йому в інтимі, — адвокат потерпілої

Адвокат, який взявся представляти інтереси постраждалої від знущань поліцейських у Кагарлику жінки, розповів моторошні деталі злочину. Виявляється, її били та гвалтували 9 годин за те, що жінка раніше відмовила поліцейському в інтимі.

Про це інформує “24 канал”.

Адвокат Євгеній Мельниченко розповів у Facebook, що уклав договір про правовий захист із постраждалою від знущань і згвалтувань з боку поліцейських жінкою. Захищати він буде її безкоштовно.

“Жах у Кагарлику

Уклав договір про правову допомогу потерпілій, яку ледве не замучили до смерті покидьки із відділу поліції.

Так, їх затримали, але дівчину привіз на “Опелі” сусід, який заманив потерпілу до відділу поліції ніби на допит з приводу пограбувань у селі. 23 травня 2020 року, у суботу, сусід привіз дівчину ніби на виклик у поліцію, де її чекав “дядя Коля”, начальник кримінального розшуку відділу поліції Кагарлика. Сусід зараз у розшуку, в нього троє дітей, розлучений, 39 років.

У відділі поліції потерпілу чекав п’яний дядя Коля та Сірожа – працівники поліції. Цей дядя Коля раніше домагався потерпілу і говорив їй “будеш давати, коли я скажу, поняла”. Далі потерпілу почали бити та гвалтувати. До 4 ранку із семи вечора. Вона плакала, просилась. Втрачала свідомість. А її били, душили, гвалтували неодноразово у чотирьох кабінетах. При цьому поліцейські пили алкоголь, вживали наркотики, та примушували пити потерпілу.

Це була помста дяді Колі, що дівчина не пішла на те, щоб добровільно мати стосунки із ним.
Ґвалував підлеглий Сірожа, а дядя Коля душив і бив…

У потерпілої донька, 5 рочків, вона хвора на ДЦП…

Лікування повинно бути у Києві, грошей немає..Тому я пізніше дам дані картки банку, де всі охочі зможуть допомогти потерпілій.

Я веду справу Безкоштовно!

Я не можу так залишитися осторонь, бо хочу дійсно реформувати цю кляту поліцію та довести заради моїх дітей цю реформу до кінця! Нам жити в цій країні!

Проблема реформи поліції у тому, що ніхто не дивиться на моральні якості поліцейських, відсутній відбір за цими показниками! І з цим треба щось робити!”, – написав адвокат Євгеній Мельниченко.

25 травня до поліції звернулася 26-річна жінка. За її словами, вона постраждала від знущань з боку поліцейських. Виявилося, що 23 травня жінку викликали на допит в поліцію як свідка. Але допит перетворився у тортури: жінку закували у наручники, погрожували, стріляли з вогнепальної зброї над головою і ґвалтували.

Вранці 25 травня за підозрою в зґвалтуванні двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції Київщини затримали.

У злочині підозрюють 35-літнього начальника сектору кримінальної поліції Миколу Кузіва та 29-річного оперуповноваженого Сергія Сулиму.

Чоловіків звільнили з правоохоронних органів, усе відділення Кагарлицької поліції розформували, його співробітників відправлять на переатестацію.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” ДБР затримало двох поліцейських, які ґвалтували і катували дівчину.

Система Orphus