Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Підприємству “Полтававодоканал” планують збільшити статутний капітал

29 травня відбулося засідання постійної комісії Полтавської  обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення сесії обласної ради від 14 лютого 2019 року № 1047 «Про надання місцевої гарантії».

“Ухвалення цього рішення дозволить підприємству отримати кредит від Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) в рамках Демонстраційного проєкту «DemoUkrainaDH у місті Полтава» та використати його для реконструкції котельної по вул. Ціолковського в обласному центрі”, –  повідомив виконувач обов’язків генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігор Процай.

Також комісія підтримала проєкт рішення обласної ради, що стосується надання дозволу ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» на подовження терміну дії кредитного договору з АТ «Полтава-банк».

Депутати розглянули перелік об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету у поточному році, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 – 2020 роки.

Вирішили першочергово профінансувати будівництво артезіанських свердловин для КП «Опішнянська туберкульозна обласна лікарня Полтавської обласної ради», господарсько-питних потреб жителів м. Пирятин, м. Гребінка, с. Божкове та с. Терентіївка Полтавського району, інші об’єкти на загальну суму близько 9 млн грн.

Члени комісії підтримали проєкт рішення «Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал».

“Виділення з обласного бюджету 17 млн грн дозволить підприємству проводити необхідні роботи щодо ремонту каналізаційної мережі в обласному центрі”, – зазначив гендиректор підприємства Василь Воротинцев.

Окрім цього, Василь Воротинцев звернувся з проханням розглянути можливість виділення коштів для фінансування заходів із додаткового знезараження питної води на водозаборах, зокрема, для придбання реагентів, засобів індивідуального захисту тощо.

Комісія рекомендувала облдержадміністрації додатково вивчити це питання та повторно винести на розгляд постійної комісії.

У порядку контролю депутати заслухали річний звіт виконувача обов’язків генерального директора Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» Володимира Окари.

Нагадаємо, що 3 червня відбудеться засідання сесії Полтавської обласної ради.

поширити новину: