Ви тут:
Суспільство Україна 

Під час карантину в Україні суттєво зросли продажі електронних книжок

За останні два місяці продажі електронних книжок в інтернет-книгарнях видавництв зросли від 30 до 400%.

Такі цифри підтверджує нещодавнє опитування Info Sapiens. За його результатами частка покупців електронних книжок за останні три місяці зросла з 3 до 51 %, а загалом серед усіх куплених книжок електронні становили 47 %, повідомляє Освіторія з посиланням на Читомо

Серед імовірних причин зростання популярності електронних видань у книгарнях називають відсутність доставки та контакту під час покупки, нижчу ціну порівняно з паперовими книжками й численні акції.

Найбільше попит на такі книжки збільшився в інтернет-книгарніНашого Формату” — у березні продали втричі більше електронних видань, ніж у лютому, а у квітні — у 4 рази більше. У “Видавництві Старого Лева” продажі за березень-квітень також зросли у 2–3 рази. Також у “Видавництві Старого Лева” розповідають, що зацікавлення електронними книжками для дорослої аудиторії суттєво більше, ніж для дитячої.

Також СEO Yakaboo розповідає, що видавці, які раніше сумнівалися чи ставилися до цифрового контенту, як до чогось другорядного, зараз активно починають випускати свої книжки в електронному та аудіоформаті.

Перейти до вмісту