Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

ОТГ Полтавщини стали учасниками інноваційного челенджу

Тимчасові незручності та обмеження не стають на заваді повсякденній роботі в об’єднаних територіальних громадах Полтавщини. Не зупиняється тут й проектна діяльність. Громади беруть участь в різноманітних програмах, конкурсах.

Протягом останніх років фахівців з проектного менеджменту для ОТГ навчали в Полтавському регіональному офісі ULEAD . Постійні здобутки громад в напрямку проектної діяльності вже стали звичними. Але, від цього не зменшується престижність перемог.

Лабораторією інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом з Центром Розвитку Інновацій відібрано об’єднані територіальні громади до участі у Проєкті-челенджі «Не пали – компостуй!».

За допомогою якого хочуть привернути увагу України та міжнародної спільноти до громад, в яких усвідомлюють шкідливість сезонного спалювання (стерні, трави, листя тощо) та мають успіхи у вирішенні цієї проблеми.

До участі в цьому престижному челенджі від Полтавщини запросили й об’єднані територіальні громади: Засульську, Краснолуцьку, Козельщинську, Малоперещепинську, Михайлівську, Новосанжарську, Опішнянську, Петрівсько-Роменську, Пирятинську, Пришибську, Сергіївську. Кожна з яких довела своє право бути долученим до згаданого Проєкту.

«Разом з фахівцями нашого місцевого МНС було детально проаналізовано динаміку, причини та масштаби пожеж на теренах громади. Також окреслили цілі та визначили план заходів на найближчі роки. Вже нині в старостинських округах маємо успішні практики компостування. Будемо розвивати цей напрямок й надалі. В тому числі й завдяки даному Проєкту», – розповіла про мету участі в челенджі Наталія Крамаренко, фахівець інвестпідрозділу Засульської ОТГ.

поширити новину: