Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Освітній STEAM-центр у Полтаві майже готовий приймати учнів

Центр STEAM-освіти у Полтаві запрацює вже найближчим часом. У ньому учні та вчителі зможуть вдосконалювати свої навички з фізики, хімії, інформатики.

Вже до кінця травня в оновлене приміщення завезуть набори конструкторів для робототехніки, шоломи віртуальної реальності, 3D-сканер та принтер, комп’ютери тощо. Кошти на STEAM-освіту виділили на сесії міськради, приміщення також знайшли найбільш підходяще – просторе і в зручному місці – сюди зможуть легко дістатись учні з усього міста, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради.

У цьому ж центрі планують також створити окремий простір для школярів, які б могли вправлятися у виробництві медіаконтентe та майстерню для відточування кулінарних здібностей.

“Дійсно, ця STEAM-лабораторія або центр STEAM-освіти дуже важливий. Бо наразі ми маємо практичні заняття у школах окремо по класах і треба визнати, що матеріальне забезпечення на лабораторних роботах не дає змоги заглибитись у науку в повному обсязі, якщо це не спеціалізований клас. Та й програмовий час на вивчення тих чи тих дисциплін обмежений. А в цьому центрі ми маємо можливості поєднати повністю всі напрямки: хімія, біологія, інформатика, право, трудове навчання тощо. І цей перелік буде постійно збільшуватись. Зараз ось, наприклад, є ідея додатково придбати лазерний лобзик та фрезу – це дасть змогу дітям працювати з сучасними інструментами, освоювати практичні навички, щоб ще в школі стати фахівцями”, – повідомила заступник міського голови Тетяна Юрченко.

Загалом на потреби центру з бюджету виділили 1 млн грн, наразі цього вистачило на закупівлю всього необхідного для повноцінної роботи творчої лабораторії. Це найсучасніше обладнання, що задовольнить всі потреби для навчання у 21 столітті.