Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Освітній портал Державної служби зайнятості пропонує 8 курсів для навчання

Освітній портал Державної служби зайнятості є новим продуктом державної служби зайнятості, який призначений для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то – резюме та супровідний лист.

“Для тих, хто шукає працівників, ми пропонуємо інформацію про послуги державної служби зайнятості, які допоможуть швидше знайти необхідного фахівця та витратити при цьому мінімум грошей. Якщо не зможемо знайти швидко, запропонуємо навчити найбільш підходящого з тих, хто шукає роботу. Тож, отримайте додатково інформацію про освітні програми і навчальні заклади, які навчать для вас саме того працівника”, – зазначають у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Освітня платформа містить контент, що відповідає освітнім та інформаційним потребам фахівців центрів зайнятості та інших соціальних працівників. Відвідавши вебінари, онлайн тренінги та опрацювавши наведені конспекти, спеціалісти матимуть змогу розвити та удосконалити власні знання і навички, підвищити свій фаховий рівень.

Зараз на Освітньому порталі доступні 8 курсів для населення:

*Створення резюме на сайті,

*Тест на визначення компетенцій для роботи в ІТ-сфері,

*Генеруй бізнес-ідею. Розпочни власний бізнес,

* Успішне працевлаштування. Що потрібно знати, та інші.

Для роботодавців пропонуються 3 курси:

* Покрокові дії щодо добору працівників,

*Підготовка професійних кадрів на запити роботодавців,

*Особливості працевлаштування іноземців та осіб без громадянства.