Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Опублікували календар матчів чемпіонату Полтави з футболу 2020 року

Став відомий розклад поєдинків міської першості.

Про це повідомляє “Полтавщина-спорт”.

Найближчими днями має стартувати Чемпіонат Полтави з футболу 2020 серед аматорів. Цього року участь у міській першості запланували такі команди.

• ФК «Полтава-2004»
• «Чемпіон»
• «Нафтогаз»
• «КСК»
• ДЮФШ-2004
• «Зоря-Ворскла»
• «Алмаз»
• «Атака-Автотранс»
• «Подол»
• «Інваспорт»
• «Підприємці Полтавщини»
• «Динамо».

Перше коло
1 тур
2 червня (вівторок)

«Чемпіон» — ФК «Полтава-2004» (17:00)
«Нафтогаз» — «КСК» (19:00)

3 червня (середа)

«Зоря-Ворскла» — ДЮФШ-2004″ (17:00)
«Атака-Автотранс» — «Алмаз» (19:00)

4 червня (четвер)

«Подол» — «Інваспорт» (17:30)
«Підприємці Полтавщини» — «Динамо» (19:00)

2 тур
9 червня (вівторок)

ФК «Полтава-2004» — «Динамо» (17:00)
«Інваспорт» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

10 червня (середа)

«Алмаз» — «Подол» (17:00)
«ДЮФШ-2004» — «Атака-Автотранс» (19:00)

11 червня (четвер)

«КСК» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
«Чемпіон» — «Нафтогаз» (19:00)

3 тур
16 червня (вівторок)

«Нафтогаз» — ФК «Полтава-2004» (17:00)
«Зоря-Ворскла» — «Чемпіон» (19:00)

17 червня (середа)

«Атака-Автотранс» — «КСК» (17:00)
«Подол» — «ДЮФШ-2004» (19:00)

18 червня (четвер)

«Підприємці Полтавщини» — «Алмаз» (17:00)
«Динамо» — «Інваспорт» (19:00)

4 тур
23 червня (вівторок)

ФК «Полтава-2004» — «Інваспорт» (17:00)
«Алмаз» — «Динамо» (19:00)

24 травня (середа)

ДЮФШ-2004 — «Підприємці Полтавщини» (17:00)
«КСК» — «Подол» (19:00)

25 червня (четвер)

«Чемпіон» — «Атака-Автотранс» (17:00)
«Нафтогаз» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

5 тур
30 червня (вівторок)

«Зоря-Ворскла» — ФК «Полтава-2004» (17:00)
«Атака-Автотранс» — «Нафтогаз» (19:00)

1 липня (середа)

«Подол» — «Чемпіон» (17:00)
«Підприємці Полтавщини» — «КСК» (19:00)

2 липня (четвер)

«Динамо» — ДЮФШ-2004 (17:00)
«Інваспорт» — «Алмаз» (19:00)

6 тур
7 липня (вівторок)

ФК «Полтава-2004» — «Алмаз» (17:00)
ДЮФШ-2004 — «Інваспорт» (19:00)

8 липня (середа)

«КСК» — «Динамо» (17:00)
«Чемпіон» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

9 липня (четвер)

«Нафтогаз» — «Подол» (17:00)
«Зоря-Ворскла» — «Атака-Автотранс» (19:00)

7 тур
14 липня (вівторок)

«Атака-Автотранс» — ФК «Полтава-2004» (17:00)
«Подол» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

15 липня (середа)

«Підприємці Полтавщини» — «Нафтогаз» (17:00)
«Динамо» — «Чемпіон» (19:00)

16 липня (четвер)

«Інваспорт» — «КСК» (17:00)
«Алмаз» — ДЮФШ-2004

8 тур
21 липня (вівторок)

ФК «Полтава-2004» — ДЮФШ-2004 (17:00)
«КСК» — «Алмаз» (19:00)

22 липня (середа)

«Чемпіон» — «Інваспорт» (17:00)
«Нафтогаз» — «Динамо» (19:00)

23 липня (четвер)

«Зоря-Ворскла» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)
«Атака-Автотранс» — «Подол» (19:00)

9 тур
28 липня (вівторок)

«Подол» — ФК «Полтава-2004» (17:00)
«Підприємці Полтавщини» — «Атака-Автотранс» (19:00)

29 липня (середа)

«Динамо» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
«Інваспорт» — «Нафтогаз» (19:00)

30 липня (четвер)

«Алмаз» — «Чемпіон» (17:00)
ДЮФШ-2004 — «КСК» (19:00)

10 тур
4 серпня (вівторок)

ФК «Полтава-2004» — «КСК» (17:00)
«Чемпіон» — ДЮФШ-2004 (19:00)

5 серпня (середа)

«Нафтогаз» — «Алмаз» (17:00)
«Зоря-Ворскла» — «Інваспорт» (19:00)

6 серпня (четвер)

«Атака-Автотранс» — «Динамо» (17:00)
«Подол» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

11 тур
11 серпня (вівторок)

«Підприємці Полтавщини» — ФК «полтава-2004» (17:00)
«Динамо» — «Подол» (19:00)

12 серпня (середа)

«Інваспорт» — «Атака-Автотранс» (17:00)
«Алмаз» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

13 серпня (четвер)

ДЮФШ-2004 — «Нафтогаз» (17:00)
«КСК» — «Чемпіон» (19:00)

Друге коло
12 тур
18 серпня (вівторок)

«Чемпіон» — «КСК» (17:00)
«Нафтогаз» — ДЮФШ-2004 (19:00)

19 серпня (середа)

«Зоря-Ворскла» — «Алмаз» (17:00)
«Атака-Автотранс» — «Інваспорт» (19:00)

20 серпня (четвер)

«Подол» — «Динамо» (17:00)
ФК «Полтава-2004» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

13 тур
25 серпня (вівторок)

«Підприємці Полтавщини» — «Подол» (17:00)
«Динамо» — «Атака-Автотранс» (19:00)

26 серпня (середа)

«Інваспорт» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
«Алмаз» — «Нафтогаз» (19:00)

27 серпня (четвер)

ДЮФШ-2004 — «Чемпіон» (17:00)
«КСК» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

14 тур
1 вересня (вівторок)

«КСК» — ДЮФШ-2004 (17:00)
«Чемпіон» — «Алмаз» (19:00)

2 вересня (середа)

«Нафтогаз» — «Інваспорт» (17:00)
«Зоря-Ворскла» — «Динамо» (19:00)

3 вересня (четвер)

«Атака-Автотранс» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)
ФК «Полтава-2004» — «Подол» (19:00)

15 тур
8 вересня (вівторок)

«Подол» — «Атака-Автотранс» (17:00)
«Підприємці Полтавщини» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

9 вересня (середа)

«Динамо» — «Нафтогаз» (17:00)
«Інваспорт» — «Чемпіон» (19:00)

10 вересня (четвер)

«Алмаз» — «КСК» (17:00)
ДЮФШ-2004 — ФК «Полтава-2004»

16 тур
15 вересня (вівторок)

ДЮФШ-2004 — «Алмаз» (17:00)
«КСК» — «Інваспорт» (19:00)

16 вересня (середа)

«Чемпіон» — «Динамо» (17:00)
«Нафтогаз» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

17 вересня (четвер)

«Зоря-Ворскла» — «Подол» (17:00)
ФК «Полтава-2004» — «Атака-Автотранс» (19:00)

17 тур
22 вересня (вівторок)

«Атака-Автотранс» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
«Подол» — «Нафтогаз» (19:00)

23 вересня (середа)

«Підприємці Полтавщини» — «Чемпіон» (17:00)
«Динамо» — «КСК» (19:00)

24 вересня (четвер)

«Інваспорт» — ДЮФШ-2004 (17:00)
«Алмаз» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

18 тур
29 вересня (вівторок)

«Алмаз» — «Інваспорт» (17:00)
ДЮФШ-2004 — «Динамо» (19:00)

30 вересня (середа)

«КСК» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)
«Чемпіон» — «Подол» (19:00)

1 жовтня (четвер)

«Нафтогаз» — «Атака-Автотранс» (17:00)
ФК «Полтава-2004» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

19 тур
6 жовтня (вівторок)

«Зоря-Ворскла» — «Нафтогаз» (17:00)
«Атака-Автотранс» — «Чемпіон» (19:00)

7 жовтня (середа)

«Подол» — «КСК» (17:00)
«Підприємці Полтавщини» — ДЮФШ-2004 (19:00)

8 жовтня (четвер)

«Динамо» — «Алмаз» (17:00)
«Інваспорт» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

20 тур
13 жовтня (вівторок)

«Інваспорт» — «Динамо» (17:00)
«Алмаз» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

15 жовтня (четвер)

ДЮФШ-2004 — «Подол» (17:00)
«КСК» — «Атака-Автотранс» (19:00)

16 жовтня (п’ятниця)

«Чемпіон» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
ФК «Полтава-2004» — «Нафтогаз» (19:00)

21 тур
20 жовтня (вівторок)

«Нафтогаз» — «Чемпіон» (17:00)
«Зоря-Ворскла» — «КСК» (19:00)

21 жовтня (середа)

«Атака-Автотранс» — ДЮФШ-2004 (17:00)
«Подол» — «Алмаз» (19:00)

22 жовтня (четвер)

«Підприємці Полтавщини» — «Інваспорт» (17:00)
«Динамо» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

22 тур
27 жовтня (вівторок)

«Динамо» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)
«Інваспорт» — «Подол» (19:00)

28 жовтня (середа)

«Алмаз» — «Атака-Автотранс» (17:00)
ДЮФШ-2004 — «Зоря-Ворскла» (19:00)

29 жовтня (четвер)

«КСК» — «Нафтогаз» (17:00)
ФК «Полтава-2004» — «Чемпіон» (19:00)

поширити новину: