Ви тут:
Культура Суспільство 

Олег Скрипка заспівав англійською пісню «Два кольори»

До дня вишиванки та власного дня народження засновник українського року, вокаліст, автор пісень, лідер гурту «Воплі Відоплясова» заспівав англійською та представив свій новий погляд на пісню «Два кольори». 

«Два кольори» – культова українська пісня, яка була написана ще в 1964 році, в той самий рік, коли народився Олег. Олег Скрипка вважає, що це знаковий вірш для українського роду. Але цінності, закладені в ньому, єднають українців з мешканцями усієї планети. Любов до рідної матері, рідного дому, непрості життєві шляхи – поняття, відомі усім. Тому Олег вирішив зробити ці геніальні рядки зрозумілі жителям  усіх країн.
І саме у День вишиванки, 21 травня відбулась ексклюзивна прем’єра «Two colors» за кордоном – на радіо в США, Великобританії та Австралії. Слухайте на радіо та онлайн по всьому світу, не пропустить!
А вже 23 травня Олег Скрипка запрошує на ОНЛАЙН VECHORNYTSI/ Антивірусне ворожіння за участі зоряних українських співачок – Христини Соловій, Катерини Павленко (GO-A) та Марини Круть (KRUTЬ).