Ви тут:
Суспільство Україна 

Ніколи знову: Президент звернувся до українців у День пам’яті та примирення

У День пам’яті та примирення Володимир Зеленський виголосив промову неподалік села Півнівка на Луганщині, яке було першим населеним пунктом, де в грудні 1942 року почалося вигнання нацистських окупантів з української землі.

“Сьогодні, у День пам’яті та примирення, Україна разом з усім цивілізованим світом промовляє: Never again. Ніколи знову. Зараз це два найважливіших слова для історії людства та його майбутнього. Ми всі, а особливо молоде покоління, раді жити у світі, де панує повага та рівність, де немає місця ксенофобії та расизму. І ми не маємо права забути, яку ціну заплатили наші предки, щоб українці мали можливість жити в такому світі”, – звернувся Володимир Зеленський до українців, вшанувавши пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою в Луганській області. Глава держави відвідав смт Мілове, яке розділене кордоном між Україною та Росією. Володимир Зеленський відвідав меморіальний комплекс “Україна – визволителям”, де вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Фото Офіс Президента

Система Orphus