Найлегші гроші у кар’єрі: екс-гравець “Ворскли” розповів про преміальні у клубі

Каталин Ликиою розповів історію, пов’язану з клубом.

Більше про це він розповів MoldFootball.

“В Україні завжди рубаються тільки два клуби – Шахтар і Динамо. Вони стимулюють клуби, які грають один проти одного. Нам прямо говорили: якщо відберете очки у Динамо, то Шахтар кожному дасть по 10 тисяч доларів. Коли граємо проти Шахтаря, то вже Динамо пропонує такі ж гроші.

Пам’ятаю, матч з Шахтарем. Рахунок 0: 0 і мене випустили на заміну за хвилину до кінця гри. Пробігся трохи в доданий час, навіть не встиг спітніти. Матч так і закінчився 0: 0, а я отримав премію, тому що теж вийшов на поле. Це були мої самі легко зароблені гроші в житті за пару хвилин”.

У даний момент екс-футболіст мешкає у Канаді.

39-річний Лікіою був професійним футболістом з 2002 по 2014 рік. Починав кар’єру хавбек на батьківщині в складі “Корвінула”, а потім виступав за молдавські “Ністру” і “Олімпію”, українську “Ворсклу”, “Схід” і канадський “Кінгстон”.

Кращим для Лікіою став сезон 2004/2005. Тоді з “Ністру” він виграв Кубок Молдови і став кращим бомбардиром чемпіонату, забивши 16 голів.

Нагадаємо, “Ворскла” поразкою розпочала підготовку до поновлення чемпіонату.