Ви тут:
Суспільство Україна 

Науковці повідомили, коли в Україні чекати спад епідемії COVID-19

Науковці Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського прогнозують, що можливий початок спаду епідемії COVID-19 в Україні варто чекати наприкінці травня.

Дослідження провела команда проєкту “ФОРСАЙТ COVID-19” Світового центру даних “Геоінформатика і сталий розвиток”, пише  пресслужба КПІ.

Результати короткострокового прогнозного моделювання кількості хворих на COVID-19 в Україні і м. Києві на 16.05.20 – 20.05.20 отримано з використанням багатошарової нейронної мережі Back Propagation на основі механізму «ковзного вікна» з кількістю точок даних для навчання нейронної мережі – 12.

Для України на п’ятнадцятиденному відрізку часу (06.05.20 – 20.05.20) характер розвитку пандемії набуває більш чіткого лінійного характеру з рівнем «плато» – 400-550 нових інфікованих на день.

За результатами дослідження такий характер розвитку процесу може продовжитися до третьої декади травня 2020 року, протягом якої ймовірно настане пік пандемії. Після цього пандемія, ймовірно, може піти на спад (кількість щоденно видужалих людей буде стійко більшою кількості щоденно інфікованих).

Перейти до вмісту