Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині з початку року платники податку на прибуток підприємств сплатили 718 млн грн до Держбюджету

За чотири місяці 2020 року до Державного бюджету України платники податків Полтавщини сплатили 718 млн грн податку на прибуток підприємств. У квітні 2020 року підприємства Полтавщини сплатили до державного бюджету 12,3 млн грн податку на прибуток.

Про це повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Полтавській області.

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України 10 відсотків податку на прибуток підприємств приватного сектору є доходом обласного бюджету та спрямовується на розвиток та благоустрій Полтавщини.

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян. Сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, соціальні виплати, заробітні плати, у тому числі медичним працівникам, які працюють в складних умовах боротьби з коронавірусною хворобою (COVID – 19).

В умовах несприятливих економічних тенденцій через пандемію COVID-19 саме якісне адміністрування податкових платежів покликане забезпечити своєчасне наповнення бюджету.
Наголошуємо на недопущенні при декларуванні податку на прибуток безпідставного зниження бази оподаткування, а також на своєчасній сплаті задекларованих сум.

“Звертаємося до представників підприємництва з проханням не ігнорувати свого обов’язку чесної та сумлінної сплати податків. Зі свого боку, фахівці ДПС забезпечують якісний податковий супровід діяльності бізнесу”, – йдеться у повідомленні ГУ ДПС у Полтавській області.

поширити новину: