Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині планують побудувати ще 24 спортивних майданчиків

Сьогодні, 22 травня, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

На засіданні були присутні: голова комісії Олександр Олексюк, перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, заступник голови ОДА Катерина Рижеченко, директор Департаменту освіти і науки ОДА Віта Ковальська, члени комісії та запрошені.

Першим присутні розглянули питання “Про формування та погодження переліку місць встановлення спортивних майданчиків у 2020 році”, з якого доповіла Віта Ковальська.

На наступній сесії, проведення якої заплановане на 3 червня, депутати планують ухвалити питання будівництва на Полтавщині 24-ти стандартних спортивних майданчиків, ще 2 залишаються у резерві. З них 10 майданчиків будуть мультимедійними. Також заплановане будівництво футбольного поля. Таким чином місця для повноцінного заняття спортом з’являться у Карлівці, Омельнику, Сарах Гадяцького району, Кременчуці, Козельщині, Лубнах, Селещині, Кременчуці, Полтаві та інших населених пунктах.

Це питання члени комісії ухвалили одноголосно і його розглянуть депутати на сесії обласної ради.

Розглянули присутні і друге питання порядку денного “Про звіт керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до галузі сім’ї, молоді та спорту та є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області за 2019 рік”.