Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Миргородщині 33 громадянина порушили правила зберігання зброї, — поліція

Поліція перевіряє власників зброї. З початку 2020-го року Миргородським відділом поліції за порушення строків перереєстрації зброї до адміністративної відповідальності притягнуто 33 громадянина.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Головним результатом проведення таких заходів є те, що не облікована зброя не потрапить до рук правопорушників та не послужить знаряддям насильству.

Правоохоронці просять власників зброї відноситься до таких перевірок з розумінням та відповідальністю, підготувати всі необхідні документи та довідки для їх перевірки співробітниками поліції.

Ігнорування перереєстрації газової та мисливської зброї карається в адміністративному порядку, включно до вилучення та анулювання дозволу на право зберігання та використання зазначеної зброї.

Варто нагадати, що носіння, зберігання, придбання та виготовлення, збут нарізної вогнепальної зброї і боєприпасів та вибухових речовин без відповідного дозволу згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Незаконне зберігання гладкоствольної та газової зброї тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу з конфіскацією зброї.

Стаття 191 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної чи пневматичної зброї і бойових припасів тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням зброї і бойових припасів або без такого.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї і бойових припасів або без такої.

Стаття 192 Кодексу України про адміністративні правопорушення: “Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миргородський відділ поліції

поширити новину: