Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Хорольщині планують облаштувати “сонячні лавки”

У Хорольському районі на Полтавщині планують облаштувати “сонячні лавки”. Відповідний проект подали на конкурс “Екологічні ініціативи” Полтавської обласної ради.

“Сонячні лавки” оснащені фотоелектричними панелями, що робить їх прекрасним джерелом екологічно чистої енергії, яка потім використовується для зарядки мобільних гаджетів (через USB-розетки або бездротові зарядні пристрої), одночасно можна буде підзарядити чотири гаджети. Поєднання багатьох функціональних можливостей із сучасним дизайном робить лавки із серії Smart Eko City відмінним рішенням у міській архітектурі”, – йдеться в описі проекту.

В процесі реалізації проекту планується встановлення 3-х лавок на території найбільшого навчального закладу Хорольського району. Послугами даного проекту зможуть користуватися як самі учні, так і їх батьки. Окрім них можливістю скористуватися підзарядкою мобільного пристрою зможуть учні дитячо-юнацької спортивної школи, тренування котрої відбуваються на території Хорольської гімназії та всі жителі районного центру.