Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Глобинщині заводи допомагають районній лікарні протистояти коронавірусу

Сучасне обладнання та засоби індивідуального захисту необхідні лікарям, аби протидіяти COVID-19. Їх купує та передає медзакладам соціально-відповідальний бізнес. Глобинські цукровий та переробний заводи, що входять до агропромхолдингу «Астарта-Київ», системно надають допомогу районній лікарні.

Зокрема, ці два заводи спільно придбали апарат штучної вентиляції легень, а ще засоби індивідуального захисту та дезінфектори, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

— Допомагаємо країні протистояти коронавірусу, зокрема, підтримуємо медиків Глобинської райлікарні. Дбаємо про здоров’я і життя працівників заводу та всіх мешканців району, — зазначає технічний директор Глобинського цукрового заводу Олег Гура.

Нове обладнання встановили у реанімаційному блоці. Під час пандемії коронавірусу воно просто необхідне —  для пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. 

— Вдячні за допомогу. Завдяки апарату ШВЛ рятуватимемо не лише пацієнтів з коронавірусом, а й з іншими хворобами, — говорить медичний директор Глобинської районної лікарні Олександр Толстой. 

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» постійно підтримує громади, на території яких здійснює виробничу діяльність. Її підприємства допомагають районній лікарні понад 10 років. 

— Напередодні передали медикам пульсоксиметри, термометри та засоби індивідуального захисту. Загалом агропромхолдинг «Астарта-Київ» направив понад 25 млн грн на боротьбу з коронавірусом. І на цьому компанія не зупиняється, — зазначає фахівчиня із соціальних питань Глобинського цукрового заводу Світлана Крутипорох.

Медики також отримують допомогу захисними костюмами, окулярами та дезінфекторами. 

— У такий тяжкий час намагаємося забезпечувати засобами захисту не тільки власних працівників, а й допомагати медзакладам, — ділиться керівниця адміністративно-господарської служби підприємства Глобинського переробного заводу Наталія Катинська.

Завдяки співпраці з агропромхолдингом «Астарта-Київ» Глобинська райлікарня забезпечена усім необхідним для боротьби з COVID-19.

Загалом апарати ШВЛ від «Астарти-Київ» отримають 15 районних лікарень Полтавщини: Козельщинська, Кобеляцька, Новосанжарська, Решетилівська, Глобинська, Семенівська, Хорольська, Миргородська, Лубенська, Оржицька, Шишацька, Гадяцька, Диканська, Зіньківська та Чутівська.